Kierownik ds. marketingu internetowego i projektowania komunikacji (m|w|d)

Na co czekasz? Aplikuj online już teraz - bez listu motywacyjnego, bez kłopotów.

web-fewo-map-streets
Amtshaus
Bad Waldsee
Dom miejski
Ravensburg
Erlebnishof
Ravensburg

Szczegóły pracy:

Jesteśmy rodzinną farmą przygód z kolorową mieszanką zakwaterowania, gastronomii, wydarzeń i zajęć rekreacyjnych. Nasza dynamicznie rozwijająca się posiadłość jest częścią Grupy Hügle: DWH Immobilien GmbH, Wolfgang Hügle GmbH & Co KG oraz spółki holdingowej DWH GmbH. Twoje miejsce pracy będzie znajdować się bezpośrednio na terenie posiadłości na obrzeżach Ravensburga w Bottenreute, w otoczeniu naszych sadów wiśniowych.

To właśnie oferujemy:

  • Długoterminowa praca (umowa o pracę na czas nieokreślony) w rozwijającej się firmie rodzinnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kultura otwartej komunikacji
  • Spersonalizowana atmosfera pracy
  • Płaskie hierarchie
  • Opcje pracy z domu

Powinieneś mieć to już opanowane:

  • Podstawowa znajomość systemów zarządzania treścią
  • Ukończone studia w zakresie projektowania graficznego/medialnego/komunikacyjnego lub porównywalne kwalifikacje
  • Doświadczenie w marketingu internetowym
  • Duże zainteresowanie handlem elektronicznym lub ogólnie technologiami internetowymi, a także otwartość i entuzjazm dla nowych kanałów.
  • Osobista inicjatywa
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Twoje zadania:

  • Utrzymanie i wsparcie naszej strony internetowej i kanałów mediów społecznościowych (Instagram, Facebook)
  • Utrzymanie treści strony internetowej i tworzenie tekstów dla mediów internetowych / reklamy online
  • Koncepcja i realizacja kampanii e-mail marketingowych
  • Koncepcja, projektowanie i dalszy rozwój różnych układów (np. etykiet, ulotek, strony internetowej).
  • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) i reklama w wyszukiwarkach (SEA)
  • Zarządzanie i koordynacja kampanii takich jak Google Ads
  • Wsparcie w cyfrowym rozwoju naszej firmy

To jest to, czego szukasz? Nie czekaj i aplikuj natychmiast (bez listu motywacyjnego, CV będzie dodatkowym atutem).

Wypełnij formularz i udaj się na rozmowę kwalifikacyjną.

1
2
3
4
1
2
3
4
1
2
3
4

Twoja wiadomość do nas:

1
2
3
4

Wszystko w porządku?

Jeśli wszystko wygląda dobrze, naciśnij przycisk przesyłania.

z powrotem
więcej

Świetnie! Twoja aplikacja została odebrana

Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24-48 godzin.

Ups, coś nie zadziałało - spróbuj ponownie lub wyślij wiadomość e-mail na adres info@guthuegle.de, a my przyjrzymy się bliżej błędowi. Dziękujemy

Kontakt